Lucie Vondráčková, Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lucie Vondráčková
Provokuje Plekance

Rozcuchaná Vondráčková zveřejnila fotku z POSTELE: Co celou noc dělala?

Lucie Vondráčková (39) se momentálně rozvádí s Tomášem Plekancem (36). Zaměstnává ji především výchova jejích dvou synů a psaní nejrůznějších citátů na sociální sítě. Naposledy ale zveřejnila snímek, kde vypadá jako po postelových radovánkách. Provokuje snad Plekance?

15 fotek
V současné době jistě neprožívá jednoduché období. Momentálně je v procesu její rozvod s Tomášem Plekancem, se kterým žila v Montrealu. Tam Lucie Vondráčková chtěla zůstat se svými syny - Adamem a Matyášem. Tamní odvolací soud jí ale nevyhověl a ona se i s dětmi musí vrátit do České republiky po skončení jejich školního roku. Vyrovnat se se situací jí zřejmě pomáhá psaní citátů.

Ten poslední napsala ke snímku, kde vypadá jako po postelových hrátkách. Z obrázku přímo čiší, že Lucie zažila divokou noc.

Fanouškům ale jen slušně popřála dobrá ráno a klasicky připojila citát. "Optimismus je, když žena večer neumyje nádobí v naději, že ráno do toho bude mít větší chuť," zveřejnila výrok od Dorothy Thompson. Lucie tedy místo dovádění možná přemýšlela o tom, jak musí druhý den vygruntovat kuchyň.

Zpěvačka jde ale poslední dobou do sebe, a tak si muže svého srdce jistě brzy najde.  

Když dlouholeté manželství končí rozvodem! Jak ho zvládnout?
5 pravidel, kterými byste se měly řídit, když chcete dětem po rozvodu představit nového partnera

Autor: Han

Diskuze