Video

TADY žila s Plekancem: Vondráčková ukázala sídlo lásky a řekla, co zbožňuje

Rozvod Lucie Vondráčkové (39) a Tomáše Plekance (36) je stále v procesu. Zpěvačka už teď ví, že se i s dětmi musí vrátit do Česka, a tak si Kanadu užívá plnými doušky. Naposledy se natočila při jízdě na kole a cestou fanouškům ukázala dům, kde s Plekancem ještě donedávna žili.

15 fotek
Montreal jí zjevně bude chybět. Jak jinak si vysvětlit, že na sociální síť přidává jedno video za druhým. Naposledy se Lucie Vondráčková natočila při jízdě na kole. Fanoušci totiž chtěli vědět, jak vypadá ulice, kde žila s Tomášem Plekancem.

„Tohle jsou naši sousedi. Tady bydlí René se svým krásným kocourem a tohle byl náš domeček, který jsme měli moc rádi. Támhle je nádherný šeřík, který zbožňuju. Nemají ho tu ale tolik jako v Čechách,“ popisuje svým příznivcům ulici, která je jí tak blízká.

„Když se mě někdo zeptá, jakou kytičku mám nejraději, tak říkám třezalku a šeřík. No, tak chtěli jste vidět naši bývalou ulici, která už není naše…,“ dodává smutně Vondráčková.
Zpěvačka se musí vrátit do Česka, jelikož o tom rozhodl odvolací soud v Montrealu. Čas opustit Kanadu nastane po konci školního roku jejích dvou synů – Matyáše a Adama.

Modrá vás zbaví stresu a udělá z bytu oázu
Jak si zařídit bydlení podle barvy vaší aury

Autor: Han

Diskuze