Lucie Vondráčková
Zdroj: Instagram, Lucie Vondráčková
Prásk.tv

Vondráčková se vrátila do Čech a konečně není sama! Kdo za ni bojuje?

Lucie Vondráčková (39) se nedávno i se syny Adamem (4) a Matyášem (7) vrátila do České republiky. Právě tady žije jejich otec a zpěvaččin stále ještě manžel Tomáš Plekanec (36), se kterým se momentálně rozvádí. Zatímco Plekanec čeká dítě s přítelkyní Lucií Šafářovou (32), zpěvačka je již dlouho bez partnera. I když se jí v soukromém životě nedaří, příznivců má pořád dost. Momentálně za ní stojí houf svobodných matek.

12 fotek
V Kanadě žila Lucie Vondráčková léta. Vychovala tam dva syny a teď se musela vrátit zpět. Určil to odvolací soud v Montrealu. V České republice totiž momentálně žije její stále ještě manžel a otec jejích dětí Tomáš Plekanec.

Hokejista si po odloučení s Lucií Vondráčkovou našel další Lucii, tenistku Lucii Šafářovou, se kterou čeká dítě. Vondráčková pořád ne a ne narazit na toho pravého. Zoufat si ale nemusí, jelikož sama rozhodně není. Stojí za ní parta matek samoživitelek nebo žen s podobnou zkušeností, které ji hlasitě vyjadřují podporu na sociálních sítích.

„Moc ti přeju, abys to hodila všechno co nejrychleji za hlavu a věnovala se jen klukům. Ztratila jsem spoustu času bojem s větrnými mlýny a čekáním na zázrak. Ty máš našlápnuto mnohem líp! Jsi stvořená pro lásku. Na nic nečekej a žij,“ napsala jedna z nich pod snímek na Instagramu.

„Já si ještě rány hojím a moje děti se vším těžko vyrovnávají. Snažím se být silná a vše zvládnout. Přeji jen štěstí maminkám, které prožívají zklamání ve vztahu,“ pokračuje další. Zástup ale nekončí.

„Koukám, že nás je víc. Holky, my jsme silné ženské. Všechno zvládneme a ještě jim ukážeme,“ dodala. Jsou i takové, které se nebojí říci odvážnější názor.

„Celé to stěhování je nesmysl. Kluci jsou v Kanadě doma. Pleky nadělá víc škody než užitku. Dost sobecké. Držte se a přeji hodně štěstí vám všem,“ dodala žena ráznějšího ražení.

Lucie je už ale přestěhovaná, a tak si prostě bude muset zvyknout. S takovým zástupem maminek to půjde určitě snadno.

Autor: Han

Diskuze