Lucie Vondráčková
Zdroj: TV Nova
Jak to teď bude?

Vondráčková se poprvé vyjádřila k rozchodu s Plekancem: Vrátí se s dětmi do Kanady?

10. 8. 2018

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) a hokejista Tomáš Plekanec (35) byly partnery dlouhých 8 let, teď se rozešli. Na začátku týdne oznámil Plekanec na sociální síti konec vztahu.

6 fotek
Sedm let byli manželé a vypadali jako harmonický pár. Lucie manžela následovala do Kanady a rodinu v Čechách navštěvovala velmi málo. Nyní veřejnost šokovalo Plekancovo vyjádření na sociální síti o jejich rozchodu.
"Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné dohodě jsme dospěli k závěru, že v našem vztahu už dál nebudeme pokračovat. I přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči našich synů," napsal na Facebooku hokejista.

Někteří o jejich vztahu ale věděli trochu víc a tak je rozchod těchto dvou vůbec nepřekvapil. Podle informací deníku Blesk spolu pár dokonce už delší dobu nežil."Už přes rok žili v Kanadě odděleně, Plekanec je pouze navštěvoval," řekl Blesku zdroj, který nebyl jmenován, ale má být z blízkého okruhu rodiny. "Věc se má tak, že po dlouhotrvající krizi podal během pobytu v Česku žádost o rozvod. Proto se k tomu prohlášení v pondělí rozhodl," dodal.

Tomáš Plekanec už je zpátky v Kanadě, kde se pomalu připravuje na novou sezonu. Vondráčková do Kanady také odletí, především kvůli synům Matyášovi a Adamovi. "Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat," řekla Vondráčková exkluzivně pro televizi Nova.

Lucie se snaží, aby měl rozchod na děti co nejmenší vliv. "Potřebuju, aby se pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se to všechno točí kolem nich. Je pro mě důležitý, aby se taky smáli co nejvíc," doplnila Vondráčková.

Herečka a zpěvačka poděkovala fanouškům za jejich podporu: "Tolik podpory a lásky a pochopení jsem nečekala. Je to taková vlna tsunami ze všech stran. Je to nečekané a člověk najednou vidí, kolik má přátel.".

Autor: mk

Diskuze