Plekanec, Šafářová, Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Sokyně

Vondráčková dala najevo, co si myslí o tetě Šafi: Stačilo jí k tomu pár slov

Lucie Šafářová (32) se dlouho nevyjadřovala k rozvodu jejího partnera Tomáše Plekance (36) s Lucii Vondráčkovou (39). Tedy až donedávna. Pochlubila se, jak moc dobrý vztah má s dětmi svého partnera a reakce Vondráčkové na sebe nenechala dlouho čekat.

6 fotek
Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec jsou stále ještě manželé. Každý už ale žijí svůj život. Svár mezi nimi je především kvůli dětem, o které mají oba zájem. Vondráčková s nimi chtěla zůstat v Kanadě. Plekanec trval na jejich přistěhování do Čech, kam se po rozhodnutí soudu v Montrealu musí vrátit po konci školního roku.

K celé kauze se až dosud nevyjadřovala partnerka Plekance, Lucie Šafářová, ale nedávno udělala výjimku. „Mám perfektní vztah s kluky od Tomáše, byli jsme několikrát spolu a jsou strašně fajn. Říkají mi teta Šafi," prozradila pro magazín Lidových novin Pátek.

Reakce Vondráčkové na sebe nenechala dlouho čekat. “Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát,” napsala na svoji sociální síť. Chtěla snad Vondráčková naznačit, že se Šafářová neměla vyjadřovat. To ví jen ona sama…

Autor: Han

Diskuze