Volejbalistky Hradce Králové
Zdroj: oficiální zdroj
Odhodily šaty

Volejbalistky Hradce Králové fotily kalendář. Podívejte se na jejich krásu!

Aktualizováno 12.12. 2013 15:21

Volejbalistky Hradce Králové bojují s nedostatkem finančních prostředků, a tak nafotily kalendář, který by jim měl pomoci dostat se do povědomí případných sponzorů.

4 fotky
Se sportovními kalendáři, v nichž mladí lidé ukazují svá vypracovaná těla, se letos roztrhl v Česku pytel. Atleti Dukly se svlékají tradičně, poté to byly například volejbalistky Olomouce, basketbalistky, olympijská vítězka Bára Špotáková... A teď se přidaly volejbalistky Hradce Králové.

Tyto hráčky moc touží po postupu do nejvyšší soutěže. mají nakročeno k tomu, aby vyhrály druhou ligu a postoupily výš, ale nemají na to peníze.

"Na vzniku kalendáře se podílela celá řada významných partnerů a sponzorů, a i proto hledáme zdroje, kterými by se kalendář dostal do povědomí volejbalové i jiné společnosti. A proto jsme se pro tento krok rozhodly," vysvětluje kapitánka ženského A týmu Slavia Hradec Králové Zuzana Přikrylová.

Volejbalistky měly v plánu vytvořit kalendář erotický jen v náznacích, s kompletně zakrytými intimními detaily. Což je určitě škoda.

Zájemci o koupi kalendáře si mohou napsat na email zenyslaviahk@seznam.cz, nebo zajít v sobotu 14. 12. na jejich poslední domácí zápas před Vánoci proti České Třebové. Při této příležitosti se uskuteční křest kalendáře, který bude rovnou na místě k prodeji.

Krásky i adrenalin: Fanda představil exkluzivní kalendář na rok 2014 
Česká pornohvězda Tarra White je těhotná! Kdo sbalil tuhle kočku? To se budete divit!
Nuda v kalhotkách? Zkus genitální grafiku
Když se nelíbíš sama sobě – tam dole

Autor: lup

Diskuze