Pivo dělá hezká těla

VIDEO: Vojtěch Dyk propařil noc a pak se vrhl na hřiště! Takhle že vypadá fotbal?

Herec a zpěvák Vojtěch Dyk se na letošním ročníku karlovarského filmového festivalu objevil v dost netradiční roli. A nebylo to kvůli natáčení!

Na filmový festival se jdou někteří jen ukázat, někteří si jdou užít párty a někteří jdou pomáhat. Herec a zpěvák Vojtěch Dyk stihl všechny tyto činnosti a po propařené noci se předposlední festivalový den ukázal na charitativním fotbalovém zápase. „Hrálo se na poměry předchozí noci skvěle,“ svěřil se redaktorce Prásku po zápase. Zřejmě očekával, že se po množství vypitého alkoholu ráno ani nezvedne z postele.

„Festivalu si užívám na plné doušky,“ snažil se omluvit svůj špatný fotbalový výkon. Ale jestli za to mohlo vínečko nebo něco tvrdšího, se snažil zakamuflovat pod prohlášení „Víte co, kdybych vám to měl vyjmenovat, tak tu jsem do zítřka.“

Padlo sice několik gólů, ze kterých se prý umělec radoval jako malý kluk, ani jeden se však do branky soupeře nedostal jeho zásluhou. Tak příště neholdovat alkoholu do sedmi do rána a ten výkon bude určitě lepší, Vojto!
 

Autor: mkr

Diskuze