Bláznivý fanoušek

Vojta Drahokoupil v šoku! Podvodník zneužil jeho jméno a oklamal přes tisíc lidí

Zpěvák a hvězda Tvojí tváře Vojta Drahokoupil (23) se stal obětí podvodu! Mladý talent poznal hořkou stránku slávy, když neznámý člověk zneužil jeho jméno na Instagramu a začal šířit paniku.

8 fotek
Falešný poplach způsobila neznámá osoba, která si již před časem vytvořila falešný účet, na němž se vypadá pod zpěvákem Vojtou Drahokoupilem. Instagramový profil je tak plný fotek samotného Vojty, ale i jeho přítelkyně, modelky Kristýny Kubíčkové.

Více jak tisíc sledujících pod domněnkou, že příspěvky přidává na profil skutečně Vojta, se nechalo oklamat. A teď dotyčný člověk zašel ještě trochu dál! Vyvolal totiž falešný poplach, když na Instagramu napsal, že Vojtův skutečný oficiální účet byl ukraden a jeho přihlašovací údaje byly změněny. A právě proto odkazuje Vojtovy fanoušky na tento nový (nýbrž falešný) účet. Ovšem trochu bystřejší jedinec po přečtení pár řádků, které jsou plné pravopisných chyb a překlepů, jistě pochopí, že tato slova rozhodně nepochází ze zpěvákovy hlavy.

„Ahoj tak jsem znova zkoušel obnovit muj bývalí ucet a nedaří se to heslo i email bylo změněno. Nejsem jediný komu se to stalo... Jinak bývalí účet uz s přítelkyni neresim...,“ znějí úvodní věty, ve kterých pisatel absolutně ignoruje věty hlavní a vedlejší a další prvky interpunkce.

Falešný účet je na instagramu veden jako _vojta_d_officialni. Zatímco skutečný profil zpěváka se jmenuje vojta_d_official. K celé věci se vyjádřil i sám Vojta. „Popravdě nevím, co ti lidi z toho mají. Ale tohle je už i na mě dost. Můj účet mám, je aktivní a opakuji: je jediný opravdový,“ apeluje v Blesku na své fanoušky zpěvák, aby se nenechali napálit.

Autor: bin

Diskuze