Ordinace - 3
Zdroj: TV Nova
Narodila se v půl roce...

Vnučka Čestmíra Mázla: Jak se jmenuje ve skutečnosti a jak vypadá její maminka?

Petr Rychlý (48) má už vnučku. I když je to zatím pouze jen v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A ačkoliv má už půl roku, narodila se teprve ve čtvrtek. Chcete o ni vědět víc?

Pohledné miminko se jmenuje Anna Bella a je to už celkem ostřílená herečka. Za roli sice dostane sotva pár tisíc, ale když se podíváte na fotky, tak uvidíte, že si hraní neskutečně užívá.

Její maminkou, která včera tak dramaticky na porodním sále tlačila, je v seriálu Linda Kalinová. Tu hraje Kateřina Pechová (18), která má k vlastními miminku zatím hodně daleko. Když se také podíváte na její maminku, ta je o něco starší.

A jak se takové miminko vybírá? "Pro roli Magdičky jsme potřebovali drobnou holčičku, která by vypadala jako novorozeně a typově odpovídala rodičům. Tedy herečce Katce Pechové a Ladislavu Ondřejovi," řekl deníku Aha! zdroj ze štábu.

Miminko do filmu nebo seriálu lze sice sehnat přes castingové agentury, ale povětšinou se jedná o potomka některé z herců nebo členů štábu - je to levnější a bývá také mnohem jednodušší komunikace s rodiči.


 

Autor: pul

Diskuze