Miluše Bittnerová
Zdroj: oficiální zdroj
Miss junior: Soutěž pro tlusté dívky?

Vnadná Miluše Bittnerová bojuje proti anorexii! Podívejte se, jak roste do krásy

Miluše Bittnerová se dala na boj proti poruše příjmu potravy anorexii. A to nejen svou plnoštíhlou krásou. Stala se vedoucí projektu soutěže mladých krásek Miss Junior a hubené dívky u ní nemají šanci!

17 fotek
Hlavním cílem Milušky Bittnerové je bojovat proti poruše příjmu potravy. "Holky s BMI pod 17,5 do naší soutěže nemůžou. Chci se na to víc zaměřit. Aby holky byly varované, aby věděly, jak se dá poznat, že mají problém. Chceme zdravý holky, nechceme z nich vychovávat modelky anorektičky. Pro většinu holek je to první setkání s takovou soutěží. Hledáme holky, které mají charisma a dokáží zapůsobit," upřesnila Miluška, která sama jednu soutěž za sebou má.

Ambice být Miss a modelkou ale nikdy neměla. A ani problémy s tím, že by chtěla být přehnaně štíhlá. "Já rozhodně nemám podváhu, to je evidentní. Mám ráda jídlo a nerada zvracím," usmívá se Miluška. "Na dětském táboře jsem vyhrála Miss, bylo mi asi 12 a doteď z toho žiju," směje se.

„Moje maminka mi od dětství říkala: Nikdy nebudeš hezká, ale budeš chytrá. Tak jsem se toho držela a do žádných soutěží se nehrnula," dodala Bittnerová, kterou nyní čeká turné po českých městech. "S Miss Junior od 4. května objíždíme deset velkých měst a čekají nás regionální kola. Snad najdeme další skvělou holku, která si nakonec titul Miss Junior odveze," dodala herečka.

Autor: pul

Diskuze