Kaley Cuoco - 4
Zdroj: Instagram
To nedomyslela!

VLNA POBOUŘENÍ: Zneuctila americkou vlajku! Kaley Cuoco se musela kvůli jediné fotce oficiálně omluvit

Představitelka hloupoučké Penny z Teorie velkého třesku trochu přestřelila. Na sociální síti zveřejnila fotku, která mezi hrdými Američany vyvolala negativní vlnu pozdvižení.

7 fotek
Kaley Cuoco (30) pobouřila Ameriku. Země specifická pro svůj až chorobný patriotismus, vzala její původně naprosto nevinné gesto natolik vážně, že se za něj Kaley ve výsledku musela veřejně omluvit. A čím se přesně herečka tak strašně provinila?

Kaley na svém Instagramu zveřejnila fotku svých třech psů. Její miláčci různých velikostí a plemen jsou natolik roztomilí, že se Kaley musela jejich hromadným snímkem zkrátka všem pochlubit. Jenže! Všichni tři pejskové měli na krku uvázaný šátek v podobě americké vlajky. To by asi nikoho nepohoršilo, spíše naopak to lze považovat za projev vlasteneckého ducha psů i jejich paničky.

Problém vznikl v momentě, kdy Kaley nechala jednoho ze svých mazlíčků, aby se na jedné z amerických vlajek, čestném státním symbolu svobody Spojených států, rozvalil jak dlouhý tak široký. Veřejnost tak Kaley odsoudila, že si její chlupatý miláček "válí šunky" nepokrytě přímo na hvězdách a pruzích americké státní vlajky. Jaká drzost!

Kaley fotku ze svého Instagramu okamžitě stáhla a místo toho zveřejnila omluvu, kde se kaje za své hříchy! "Včera jsem udělala obrovskou chybu. Zveřejnila jsem fotku mých roztomilých psů, jak sedí na americké vlajce. Upřímně se omlouvám každému, koho to nějak pohoršilo. Neměl to být způsob, jak vyjádřit své pocity vůči tomu, co pro mě americká vlajka znamená. Nejsem perfektní. Jsem hrdá Američanka dnes, zítra, pokaždé," omlouvala se provinile seriálová Penny.

Autor: bin

Diskuze