Přípravy na rozloučení s Danem Nekonečným
Zdroj: facebook, Profimedia.cz
Detaily obřadu

Vlastní srdce i něžná slova: Životní láska Nekonečného (†52) ví, co mu dá do rakve

Už zítra se v motolském krematoriu odehraje poslední rozloučení s Danielem Nekonečným (†52). Zařizuje ho jeho expřítelkyně Zuzana Kardová a sestra Lenka. Přípravy probíhají už dnes a průběh bude hodně zvláštní.

12 fotek
Daniel Nekonečný byl jeden z největších showmanů, který tu kdy byl. Doslova obalený třpytkami a ve žlutém obleku vystupoval desítky let. S expřítelkyní Zuzanou Kardovou žil téměř dvacet let. Ta ho zná lépe než kdokoli. Ví, že by chtěl, aby jeho pohřeb byla show. Přípravy na něj probíhají s předstihem.

“Do motolského krematoria jdu dnes s pár lidmi, co mají čas vše zkontrolovat. V den pohřbu se ještě domluvíme u mě a ozdobíme auta,” řekla Prásku Zuzana.

“Daniel má v kapse dva dopisy - ode mne a od Terezky. Bude mít i srdce z kamene v kapse,” prozradila.

„Ozvali se mi všichni, co s Daníčkem jezdili. Všichni chtějí pomoc s přípravou. Pomáhá žena F.A.Brabce s dekorací, ale i finančně. Kluci půjdou v tom, v čem vystupovali. Bílé obleky a žluté šerpy. Holky ve svých kostýmech, pokud se na to budou cítit," dodala Zuzana.

Za předpokladu, že to vedení motolského krematoria povolí, proběhne na místě i samotná ohnivá show s petardami. Pohřeb proběhne 4. 4. ve 14:15.

Autor: Han

Diskuze