Vlasta Horváth
Zdroj: oficiální zdroj
Podívejte se

Vlasta Horváth ukázal rodinu: Dokonalá čtyřka!

Vidina blížící ho se léta bývá příslibem dovolených, ne tak pro Vlastu Horvátha. Ten zažívá náročné období a dost při tom zkouší.

4 fotky

Netrpí ale on, nýbrž jeho nejbližší. Díky nacvičování nových písniček z připravovaného alba To máme znát, jehož slavnostní křest se uskuteční 14. srpna v Malostranské besedě, a plánování podzimního turné, jež bude vydání v pořadí třetí desky provázet, totiž šestatřicetiletému zpěvákovi příliš času na rodinu nezbývá.

Není proto divu, že svým třem holkám věnuje každou volnou chvíli a chce jim vynahradit svou zaneprázdněnost. Navíc takovou událost jako je výběr prvního kola si nemohl nechat ujít.

Skloubit pracovní a rodinné povinnosti bývá někdy nad lidské síly. Zvlášť když člověka zaměstnává hned několik aktivit, což je i případ Vlasty Horvátha.

Zpěvák se o to snaží maximálně a když má volno, užívá si ho se svou manželkou Markétou, tříletou Lindou a čtyřměsíční Alžbětou. Chybět nemohl ani u takové události jako je výběr prvního kola pro svou starší dceru, se kterou se připravuje na závod.

„Letos jsme zatím byli s Lindou na kole jen párkrát, ale když už vyrazíme, tak si to oba moc užíváme. Už se nemůžu dočkat, až povyroste i Bětka a budeme jezdit všichni společně,“ těší se Vlasta, pro kterého je největší cyklistický závod v Praze spíš než útokem na osobní rekord způsobem jak strávit příjemné rodinné odpoledne se stejnými nadšenci.

Autor: mivr

Diskuze