Kristelová, Erbová
Zdroj: Profimedia
Nemá s tím nic společného?

Vlaďka Erbová řekla, jak to je s erotickými inzeráty! V čem lže Řepkova partnerka Kristelová?

20. 3. 2018

Exmanželka Tomáše Řepky (44) Vlaďka Erbová (36) konečně promluvila o trestním stíhání, kterému čelí bývalý fotbalista se svou partnerkou Kateřinou Kristelovou (28). Ta se od kauzy distancovala. Jenže pravda je podle slov Vlaďky patrně jinde.

7 fotek
Loni v listopadu musela modelka Vlaďka Erbová vyhledat odbornou pomoc poté, co se na internetu objevily falešné inzeráty nabízející pod jejím jménem a tváří erotické služby. Erbová to psychicky neustála a doteď navštěvuje psychiatra. Podala také trestní oznámení, v té době na neznámého pachatele. Teď se ale podle vyšetřování ukázalo, že za vším stojí její bývalý manžel Tomáš Řepka se současnou přítelkyní Kateřinou Kristelovou.

Existují důkazy, které poukazují na to, že právě oni byli iniciátory inzerátů. Řepka ale popírá, že by s tím jeho partnerka Kristelová měla cokoliv společného a stejně tak ona se vyjádřila, že spory jejího partnera s bývalou ženou nejsou její věc. Podle toho, co ale řekla TV Nova Vlaďka Erbová, to ale asi úplně pravda nebude. Nebo spíš vůbec.

Je totiž možné, že právě ona celou záležitost vymyslela. „Podle všech dostupných důkazů a záznamů z banky se tato válka nejen týká, ale dokonce je přímo vedena právě Tomášovou partnerkou,“ řekla Erbová. „Nevěřím tomu, že to vzešlo z jeho hlavy... I přes veřejně proklamované štěstí, je tohle pro mě čin nešťastných, zoufalých lidí,“ dodala. Z trestního stíhání ale škodolibou radost nemá, naopak cítí obrovské zklamání z Řepky, se kterým byla dlouhých osm let a má s ním syna Markuse, na kterého údajně Řepka neplatí alimenty a nevídá se s ním.
 

Autor: bin

Diskuze