Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova
Perfektní výkon

Vítězkou druhého kola Tváře se stala Tereza Mašková! Danu Morávkovou dojala k slzám

Show Tvoje tvář je už po páté zpět. Už za sebou máme druhé kolo, jehož vítězkou se stala SuperStar 2018, Tereza Mašková coby Rihanna.

15 fotek
V sobotu večer televize Nova odvysílala už druhý díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících opět ukázalo, co v nich je! Vítězkou se stala nejmladší soutěžící a ve světě šoubyznysu nová tvář, Tereza Mašková. Ta všem doslova vytřela zrak jako Rihanna s písní Diamonds. Hosta v porotě, kterým byla tentokrát herečka Dana Morávková, doslova rozplakala. Ta se pak nechala slyšet, že se stala Terezy obrovskou fanynkou.

Asi největším překvapením celého večera byl Robert Jašków, který se poprvé převlékl za ženu. Coby Diana Ross s písní Upside Down nejen pobavil, ale i uchvátil. Za svůj neuvěřitelný výkon získal třetí místo. Druhý skončil Patrik Děrgel s Red Hot Chili Peppers a písní Can't Stop.

Nestihli jste první díl Tvojí tváře? Na jednotlivá vystoupení se podívejte ZDE! A na další díl zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se můžete těšit opět v sobotu ve 20:20 hodin na Nově.

 

 

 

Autor: mk

Diskuze