Gratulujeme

Vítězkou dalšího dílu Tvojí tváře se stala Míša Badinková: Oslnila porotu i kolegy! VIDEO

Během sobotního premiérového šestého dílu show Tvoje tvář má známý hlas jste opět mohli vidět mnoho skvělých vystoupení. Které ale nejvíce zaujalo porotu i ostatní soutěžící?

31 fotek
Skvělé výkony předvedlo v sobotním šestém díle páté řady show Tvoje tvář má známý hlas všech osm soutěžících. Ovšem vyhrát mohl jen jeden. Tentokrát všechny svým vystoupením naprosto odrovnala krásná herečka z Ordinace v růžové zahradě 2, Michaela Badinková. Ta se perfektně dokázala převtělit do zpěvačky Arethy Franklin a bravurně zazpívala píseň Respect.

Velmi povedeným číslem bylo také vystoupení Patrika Děrgela, který ztvárnil fenomenální českou zpěvačku Hanu Hegerovou. Společně s bývalým soutěžícím z Tváře Ondřejem Rumlem alias Waldemarem Matuškou, předvedli úžasné vystoupení na píseň Tak abyste to věděla z filmového muzikálu Kdyby tisíc klarinetů.

Příjemně porotu i diváky překvapil také Jan Révai, který si zapěl duet sám se sebou. Na jevišti v dvojroli ztvárnil Jaceka Komana a Ewana McGregora. Vystoupil s písní El tango De Roxanne z muzikálu Moulin Rouge. Kromě zpěvu zapůsobil i svým tanečním umem.

Pokud jste v TV nestihli šestý díl Tvojí tváře, najdete ho zdarma ke zhlédnutí na video-portálu Nova Plus. Už v sobotu se můžete těšit na další kolo. Jaké hity v něm zazní, se dozvíte již brzy na webu Prásk.tv.

Autor: mk

Diskuze