Gratulujeme!

Vítězkou 5. řady Tváře je Míša Badinková: Ušlechtilým gestem na závěr všechny dojala!

Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas je u konce. I ve finále předvedlo všech 8 soutěžících perfektní výkony. Nakonec zvítězila herečka Michaela Badinková, která na konci udělala velmi ušlechtilé gesto.

12 fotek
Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Velkolepé finále bylo opět plné skvělých vystoupení. Tentokrát zazpívala i porota včetně několika soutěžících z minulých řad. Předvedli fenomenální Mamma Mia!

Ve finále jsme mohli slyšet dva duety, v kterých se představili Robert Jašków s Jitkou Schneiderovou. Druhý duet předvedli Jan Révai a Vojta Drahokoupil. Čtyři soutěžící, kteří se probojovali až do finále, zazpívali jednotlivě.

Na čtvrtém místě skončila Tereza Mašková, třetí byl Patrik Děrgel, druhá Eva Burešová a první místo si vybojovala úžasná Míša Badinková. Výhru opět darovala nadačnímu fondu Dobré víly dětem. V jednom kole vyhrála 25 000 Kč, dalším 50 000 Kč a ve finále 200 000 Kč. Má však velmi dobré srdce a tak se rozhodla celkovou částku pro fond zaokrouhlit na 300 000 Kč a prohlásila, že zbylých 25 000 dá ze svého. Opravdu ušlechtilý čin. Míše moc gratulujeme!

Podívejte se na jednotlivá vystoupení finálového dílu Tvojí tváře.

Celé finále najdete na NovaPlus.

 

Autor: mk

Diskuze