Jitka Boho
Zdroj: Instagram
Proč ne?

Vítězka prvního dílu Tvojí tváře Jitka Boho promluvila o druhém TĚHOTENSTVÍ: Nejde to!

Krásná a půvabná vítězka prvního dílu Tváře Jitka Boho (25) je kromě talentované zpěvačky a modelky také maminkou malé Rosalie (1). Kromě toho natáčí videa na svůj youtube kanál, ale i přesto se už nejspíš zamyslela nad otázkou sourozence pro prvorozenou dceru. Bude další Boho?

8 fotek
Jitka Boho jako jedna z účastnic nové řady show Tvoje tvář má známý hlas oslnila s písní Listen od Beyoncé a stala se tak vítězkou prvního dílu. Kromě natáčení Tváře se ale musí kráska starat i o svoji rodinu. Spolu s manželem Lukášem vychovávají dceru Rosalii, které budou na konci listopadu dva roky. A to je ideální čas na to přemýšlet o sourozenci...

„Rosalka je strašný živel, je to hrozný rebel a vůbec není klidné dítě. Během toho, co budu natáčet Tvář, ji bude hlídat střídavě manžel, babička a kamarádka, mám ale strach, je totiž náročné ji uhlídat,“ přiznala Jitka pro Prásk.tv na otázku, kdo se o malou postará během probíhající show Tvoje tvář má známý hlas, která je pro účastníky časově velmi náročná. Je tedy jasné, že v současné době asi není druhé dítě úplně na programu, vzhledem k časovému vytížení Jitky. Nebo ano?

„Teď druhé dítě neplánujeme, chci tomu dát tak pět šest let, protože s Rosalkou je to vážně náročné a v tomto věku by dala sourozenci akorát tak pořádně za vyučenou, než že by se o něj vzorně jako správná starší sestřička starala, takže tomu vážně ještě raději necháme s manželem nějaký čas,“ uvedla na pravou míru půvabná vítězka, zda-li se bude v brzké době u nich doma pracova na druhém dítěti. Nakonec proč ne, Jitka je mladá maminka a může si tak dovolit bez problému s dalším dítětem ještě pár let počkat. Teď se na ní ale můžete těšit v dalších dílech show Tvoje tvář každou sobotu večer na Nově!

Autor: bin

Diskuze