Jan Cina
Zdroj: Profimedia
Dobrák od kosti

Vítěz druhé řady Tvojí tváře Jan Cina odcestoval do Asie. Skončil v místní nemocnici!

Herec a zpěvák Jan Cina (29) známý z show Tvoje tvář vycestoval na čas do Asie a to konkrétně do Kambodži, kde jsou životní podmínky opravdu náročné. O tom se přesvědčil na vlastní kůži.

Sympatický a talentovaný Jan Cina si získal nepřeberné množství fanoušků účastí ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Šikovný a přesto skromný mladý muž učaroval všechny kolem. A je vidět, že se v něm lidé nespletli. Honza má srdce na správném místě.

Před nedávnem se vydal na cestu do asijské Kambodži pod záštitou neziskové organizace Člověk v tísni. Na vlastní oči tak viděl, v jaké pro Evropana nepředstavitelné bídě místní obyvatelé žijí a jak je na tom Kambodža se zdravotnictvím.

Nedostatečná lékařská péče je ale v rozvojových zemích stále více podporována těmi vyspělými. Proto se herec vydal s organizací do místní kambodžské nemocnice a nestačil se divit. Maličký dům s pár místnostma nazval místním luxusem a byl překvapený, jak to v tak malé instituci funguje. Podívejte se na video, ve kterém popsal svůj silný zážitek!

Autor: bin

Diskuze