Orgasmus
Zdroj: Profimedia
Tohle nesmíte dopustit

VÍTE, co se stane s vaginou, když nemá žena dlouho orgasmus? To jste nejspíš netušili!

Je obecně známo, že ženy mají větší problém s dosažením orgasmu než muži. Pocit takzvaných "blue balls" je samozřejmě u mužů známý, co se ale stane s ženskou vaginou, pokud dlouho nedosáhne orgasmu?

Nedosažení orgasmu u žen může mít hned několik příčin. Někdy za to může to, že partner nezná tělo své partnerky natolik, aby ji uspokojil nebo může být žena prostě jen ve stresu a problém takzvané. "blue vagina" je na světě. Pokud jsou totiž ženy vzrušené a potřebný orgasmus se i přes všechnu snahu nedostaví, krev nahromaděná v jejich rozmnožovacích orgánech způsobí nepříjemný tlak.

Díky němu pak mohou ženy prožívat nepříjemnou bolest klitorisu, která může navíc vyvolat i další komplikace. A jak takovým problémům zamezit? Pokud jste si vědomy toho, že "viníkem" je váš partner, určitě neváhejte a řekněte mu o svých postelových záležitostech. Není nic jednoduššího, než si říct o to, co chcete. Komunikace ve vztahu je základ a v sexu to platí dvakrát, pokud má vše dobře fungovat! Není nic špatného na tom říct, co vás vzrušuje a co je vám příjemné.

Jestli ale problémy i přes veškerou komunikaci a snahu stále přetrvávají, je na čase abyste si poradily samy a vzaly to do svých rukou. A to doslova. Každá žena by měla své tělo poznat natolik, aby byla schopná samu sebe uspokojit. K úspěchu vám může dopomoci i nějaká ta hračka. Nezapomeňte se hlavně uvolnit, dámy! A pánové - zajímejte se nejen o svůj požitek ale i o partnerčin. Přece nechcete, aby skončila v nepříjemných bolestech klitorisu!

5 šílených změn, které se stanou s vaším tělem, když NEMÁTE DLOUHO SEX
Jeden orgasmus denně vyhání lékaře z domu!

Autor: veh

Diskuze