Turistka s opičkama
Zdroj: YouTube.com
Nadržené opice

VIRÁLNÍ VIDEO: Dívka chtěla mít pěknou fotku s opicemi na klíně! Ty ale dostaly chuť na sex

Dívka navštívila Opičí prales na Bali a chtěla si udělat hezký snímek s opičkami na klíně. Zvířátka však na focení neměla náladu, místo toho dostala chuť na něco úplně jiného.

Turistka si chtěla na Bali v Opičím pralese udělat fotku s opicemi, jako většina návštěvníků, kteří sem zavítají. Místo je rozkošnými avšak dost drzými tvory proslulé. Když si však sedla a makakové jí vylezli na klín, zůstala v šoku.

Místo toho, aby si sedli a pózovali, jak si dívka představovala, začali na jejím klíně souložit. Její kamarád celou scénku natočil na video a zveřejnil na internetu. brzy se stalo obrovským virálním hitem.

Vše začíná nevinně. Turistka si sedne na zídku, na nohy jí vyleze jedna opice a za chvíli druhá. Potom ale všichni kolem dostanou záchvat smíchu. Makakové zrovna dostali chuť na sex a přímo na jejím klíně se začali oddávat lásce.

Vše ale trvalo je chvíli. Nakonec opice před milostnými hrátkami upřednostnily jídlo, které jim začal házet průvodce. Výraz v obličeji mladé turistiky však mluví za vše.

Autor: mk

Diskuze