svatba v superstar
Zdroj: facebook.com
svatba v superstar
Že by...?

VÍME PRVNÍ: Tajná svatba po skončení SuperStar! Před oltářem stála Farna!

To bylo slávy! Jen týden po skončení letošní Nové éry SuperStar se parta mladých zpěváků ze soutěže opět sešla - dokonce na svatbě! A v rudých šatech se před oltář na chvíli postavila i Ewa Farna (19)! Čí to byla svatba?

Na luxusním zámku Chateau Mcely se včera vdávala Ewina manažerka Michaela Kocourová, která šla právě Ewa za svědka, respektive svědkyni. A protože Kocourová coby manažerka zastupuje i další finalisty soutěže, nechyběli mezi svatebčany ani vítězka letošní SuperStar Sabina Křováková nebo Martin Šafařík. Za starší ročník SuperStar se ukázal kamarád jejího manžela Miro Šmajda, nechyběl ani exotický tanečník Yemi A.D.

"Byla to utajená soukromá akce, snažili jsme se to maximálně utajit. Netěší mě, že jste to zjistili," reagovala na dotaz Prásku rozladěná nevěsta, která si brala designera televizních scén Martina Hrušku. "Byla to nádherná svatba, všichni se dobře bavili. Splnil se mi sen," dodala. 

Svědkyně Ewa si tak alespoň vyzkoušela, jaké je to stát před oltářem. Sama před něj ale zatím nemíří, byť se má prakticky za jisté, že sama není. Nedávno se dokonce spekulovalo o jejím těhotenství. Románek má totiž prožívat s charismatickým Slovákem Štefanem Pčelárem, který v letošním ročníku SuperStar skončil na druhé místě.

Ewa Farna se zakulatila! Víme, jak by mohla do léta zhubnout!
Ewa Farna EXKLUZIVNĚ: Ke štěstí jí chybí jen chlap!

Podívejte se na video, které natočila Ewa Farna v zákulisí SuperStar:

Autor: mac

Diskuze