Gratulujeme

VÍME PRVNÍ: Krásná moderátorka TV Nova Petra Svoboda je zasnoubená!

Ano, je to tak! Oblíbená moderátorka Novy Petra Svoboda se už brzy stane vdanou paní. Dlouholetému partnerovi řekla své ano a žádost o ruku to podle jejích slov byla opravdu romantická.

7 fotek
Moderátorku Petru Svoboda mohou diváci televize Nova pravidelně vídat v Poledních a Odpoledních televizních novinách nebo také v lifestylovém magazínu Život ve hvězdách. A protože je Petra krásná žena, má mezi muži jistě mnoho fanoušků, které radostná novina chytne za srdce. Petra totiž přiznala, že je zasnoubená!

Krásná moderátorka Novy potvrdila úžasnou novinu exkluzivně pro televizi Nova. Mezi kolegy se o tom už nějakou dobu šuškalo, a tak jsme se Petry zeptali: „Ano, je to tak. Jsme moc šťastní,“ potvrdila sama zvěsti o blížící se svatbě s manažerem Ondřejem Křivkou, se kterým tvoří pár už hezkých pět let. S tím se moderátorka tehdy seznámila právě na Nově.

A jak zásnuby probíhaly? „Detaily si nechám pro sebe, ale bylo to velmi romantické,“ řekla Petra s tím, že více prozradit nechce. „Chtěli jsme si to nechat co nejdéle pro sebe,“ dodala vždy usměvavá moderátorka. Pro zvědavé diváky a fanoušky však máme dobrou zprávu. Petra se nakonec nechala přesvědčit, aby prozradila více, a tak se můžete už tuhle sobotu těšit na exkluzivní rozhovor v pořadu Volejte Novu.

Výjimečný rozhovor s Petrou Svobodou o romantických zásnubách sledujte ve Volejte Novu už v sobotu v 11,35!

Autor: bin

Diskuze