Jakub Štáfek a Monika Timková - 3
Zdroj: Profimedia / TV Nova
Exkluzivní vyjádření

VÍME PRVNÍ: Jakub Štáfek promluvil o údajném rozchodu s přítelkyní Monikou Timkovou! Jak to spolu mají?

26. 3. 2017

Představitele oblíbeného Matěje Jordána ze seriálu Ulice měla údajně opustit jeho krásná přítelkyně Monika Timková (26). Alespoň tak o tom hovořila média v posledních dnech. Co na to ale říká samotný Jakub Štáfek (26)?

7 fotek
Poslední dny jste se mohli všude dočíst o tom, že se hvězda seriálu Ulice a Specialistů Jakub Štáfek rozešel se svou přítelkyní Monikou Timkovou. Objevovaly se dokonce zprávy, že za rozchodem stojí někdo třetí. Jak je to ale ve skutečnosti?

Sympaťáka Jakuba Štáfka jsme potkali v jednom pražském baru na Žižkově a rozhodně to nevypadalo tak, že by zapíjel smutek. Naopak se dobře bavil a neměl problém prohodit o údajném rozchodu pár slov.

„Je to nesmysl, nerozešli jsme se. S Mončou se tomu smějeme a vůbec nechápeme, jak tato kauza vznikla,“ řekl Prásku.tv s úsměvem herec. Jsme rádi, že se mu tedy současný „trend“ rozchodů v showbyznysu vyhnul obloukem a srší pozitivní energií stejně jako kdykoli jindy. S Monikou jsou opravdu krásný pár a bylo by škoda, kdyby jejich vztah měl skončit. Tak držíme palce, ať jim to vydrží!

ČTĚTE TAKÉ:

Kolegové oplakávají Špinarovou. Přišli jsme o klenot, řekl i premiér

Autor: niž

Diskuze