Meghan hladí kočku
Zdroj: Profimedia
Skandál

Víme, po kom se jmenuje dítě Meghan a Harryho. Nikdo urozený to rozhodně není!

Od té doby, co je členkou britské královské rodiny, porušuje jedno pravidlo za druhým. Lakuje si nehty na červeno, nosí otevřené boty a trvala na domácím porodu, který nakonec neproběhl. Meghan Markle (37) je prostě tvrdá palice, kterou nezajímá ani to, že její potomek by měl mít jméno po někom z královské linie. Ona si jede svou…

11 fotek
Británie šílí. Meghan Markle a princ Harry se dočkali svého prvního potomka. Syna pojmenovali Archie. Ten údajně nese jméno podle domácího mazlíčka Meghaniny matky Dorii. Kocoura Archieho Doria zachránila jako kotě.

„Kocour se stal podstatnou součástí domu. Meghan si s ním vždycky ráda hrála a vyprávěla o tom. Není žádné překvapení, že svoje miminko pojmenovala Archie. Milovala toho kocoura,“ svěřil se její kamarád deníku The Sun.

Archie byl prý neustále krmen hrozny a v důsledku toho ztloustl. Zemřel, když byla současná vévodkyně ze Sussexu na univerzitě v Chicagu.

Archie je taktéž zkrácená verze Archibalda – tradičního skotského jména, jež symbolizuje odvahu a statečnost. Na rozdíl od ostatních královských potomků má syn Harryho a Meghan jen jedno prostřední jméno, a to Harrison. Spousta Britů sázela na ještě tradičnější jména jako James, Arthur nebo Edward. Archieho skoro nikdo netipoval.

Autor: Han

Diskuze