Justin Bieber
Zdroj: Profimedia
Zprostředkovatelka snů

Tahle kráska sehnala Justinu Bieberovi holky na večer v Praze! Udělala to zvláštním způsobem

Justin Bieber se po sobotním koncertě v Praze opravdu nešetřil. Strávil zde dvě divoké noci, kde mu dělaly společnost místní krásky. Kdo a jak holky našel? Byla to tahle další kráska!

9 fotek
Na Facebooku byl zveřejněn “inzerát”, kde donedávna neznámá dívka Daniela Smržová napsala: "8 hezkých holek na večeři a party s Justinem B. v Praze. Je to bez honoráře, kdo má zájem, pište mi rychle do zpráv! Místo a přesný čas píšu vybraným. Nutné dostavit se do hodiny. Nutnost umět se chovat slušně a domluvit se anglicky.”

To vyvolalo ohromný boom! Nabídky a zájmy holek byly totiž, pochopitelně, obrovské. Všechny spíš ale zajímá, proč je vybírala zrovna Daniela, která pracuje ve fotoateliéru, a proč je sháněla přes Facebook. Má snad něco společného s týmem kanadského zpěváka? Možná se tyto informace brzy dostanou na veřejnost.

Bůh ví, jak to celé ve skutečnosti bylo. Podle dalších spekulací byly holky vybrány náhodně na koncertě. Jedna z dívek byla však ve VIP patře ve skyboxu, kde asi zrovna bodyguardi Justina, či nějaká Daniela Smržová nebyla. Těžko říct. Nebo to byl eskort?

Celá situace je zamotaná, jediné, co je na 100 % jisté, je, , že holky musely podepisovat smlouvu o mlčenlivosti. V případě porušení jim hrozí pokuta až 75 milionů korun. Tak radši mlčte, dámy a buďte rády, že jste s Justinem mohly být o samotě. Ať se dělo cokoliv, tisíce dalších fanynek zbledlo určitě závistí!

Autor: mak

Diskuze