Tatu
Zdroj: isifa.com
Hot News Vzpomínáte na Julii a Lenu?

Víme, jak to bylo s lesbickou láskou vnadných Rusek Tatu!

Ruské pěvecké duo Tatu má období největší popularity už dávno za sebou. Nyní se však po letech opět hlásí o slovo.

O vnadných kráskách nebylo v posledních letech moc slyšet. Julia Volkova (27) čas od času šokovala, když se na veřejnosti objevila s novou plastikou a novým odstínem pleti. Pod rukama plastických chirurgů ležela tolikrát, že se změnila k nepoznání a s tou usměvavou brunetkou, kterou ještě před pár lety byla, nemá nic společného.

Lena Katina (28) však nezůstávala od své kolegyně nijak pozadu. Na veřejnosti se občas objeví v nemožném kostýmu coby Lolitka, zlaté časy jsou ale ty tam.

Tatu se však po slávě zastesklo a vrací se na hudební scénu. Jak Lena prozradila v rozhovoru pro magazín Maxim, s Julií pracuje na novém projektu, jehož podrobnosti jsou zatím tajné.

V rozhovoru se navíc zmínila o své sexuální orientaci. Dlouhou dobu se totiž spekulovalo, zda je jejich vztah čistě pracovní. Na veřejnosti se prezentovaly jako lesbičky, před fotoaparáty se neustále objímaly a líbaly. Nakonec se ale ukázalo, že hra na lesbičky byla jen mediálním tahem. „Často se nás ptali, jestli jsme lesbičky. Myslím, že jsme odvedly dobrou práci,“ řekla sexy zrzka.


 

Autor: ana

Diskuze