Polibek
Zdroj: Twitter
Lepší zkusit rovnou

První pusa řekne víc, než jste mysleli! Líbání dokáže odhalit něco opravdu strašného

Věděli jste, že nejrychleji lze najít správného partnera líbáním? Díky tomu totiž poznáte, co je vlastně zač!

 Vědci přišli s nejnovější teorií, že toho pravého lze poznat už podle prvního polibku. Ušetříte si tak zdlouhavé brouzdání po seznamkách, trapné schůzky, které připomínají výslech, nebo první sex se špatným koncem.

Mnohem snadnějším způsob je se častěji líbat. Vědci z Oxfordské univerzity zjistili, že líbání není jen projev lásky a chtíče, ale také spolehlivý prostředek, jak poznat toho pravého. Průzkum dělali na 900 pacientech. „Líbání nám pomáhá stanovit genetické vlastnosti našeho protějšku, následně je to cesta, jak zvýšit vzrušení a vlastně iniciovat sex, a za třetí je to jedna z věcí, která udržuje soulad mezi stávajícími partnery,“ vysvětluje vztahový odborník Rafael Wlodarski.

Schůzkám se ale nevyhnete a je jasné, že protějšek vás i na pohled bude muset přitahovat. Tato studie je ale i tak průlomová. Zjistila, že pokud vám pusa nesedne, můžete to s partnerem rovnou vzdát. Vaše DNA ho totiž odmítla! To znamená, že i kdyby vás partner přitahoval sebe víc, tak vám s nepřirozeným líbáním stejně nebude sedět. Vaše DNA si nikdy nebudou sedět!

Je to sice smutné a může se to zdát marnivé, ale je lepší to s partnerem po špatném prvním polibku rovnou poslat "do kopru". Ve výzkumu totiž 59 procent mužů a 66 procent žen přiznalo, že se jim něco podobného již stalo. Poté, co dali partnerovi další šanci, tak to stejně nebylo nikdy ono a líbání jim zničilo vztah.

Autor: Beat

Diskuze