Vilhelmová, Nosek, Hornáčková, Geislerová - irskokaribská párty roku - 29
Zdroj: Tullamore Dew
Whiskey tekla proudem

Vilhelmová, Nosek, Hornáčková a Geislerová si užívali na irskokaribské párty roku! FOTO

Včera se v pražském holešovickém Klasick Wheels store & coffee konala irsko-karibská párty. Hlavním bodem večera bylo otevření lahve irské whiskey, která dozrávala v sudu po karibském rumu. Tohle temperamentní spojení přilákalo také zajímavé herecké osobnosti. Podívat se přišla herečka Táňa Vilhelmová, herec a tanečník Jaromír Nosek, herečky Ester Geislerová a Henrieta Hornáčková. Ve stylovém prostředí nechyběli ani filmoví papoušci, které znáte třeba z pohádky Čertoviny.

28 fotek
Táně Vilhelmové to moc slušelo, rozdávala úsměvy na všechny strany. Po slavnostním otevření novinky Tullamore Dew ji jako správný gentleman vyzvednul její přítel Vojta Dyk a společně s dalšími přáteli se přesunuli na narozeninovou oslavu jejich kamaráda.

A co je u Táni nového, kde ji můžeme vidět v blízké budoucnosti? „Za 14 dní mě čeká premiéra Sklěnený strop v divadle Ungelt, kde hraju po boku Jiřího Langmajera. A dneska jsem to měla povinně, už jsem potřebovala vyrazit také do společnosti,“ prozradila Vilhelmová. „Stále se učíme haldy textu, ale myslím si, že to bude moc hezké představení. Těším se na to,“.

Na irsko-karibské párty se Táně líbilo a večer si užila v příjemné společnosti svých hereckých kolegů. „V Irsku jsem zatím nebyla, v Karibiku ano, mám ráda teplíčko, ale tohle spojení Irska a Karibiku se mi líbí,“ chválí novinku krásná herečka. Prázdniny stráví na letní scéně, dále Táňu čeká natáčení nového filmu Teroristka s režisérem Radkem Bajgarem, se kterým již natáčeli film Teorie tygra. Máme se tedy nač těšit. Léto jinak plánují s Vojtou a dětmi trávit v Čechách. „V létě jezdíme jenom po Čechách, máme krásnou zemi, milujeme Jižní Moravu, Šumavu a Karlovy Vary, když je tam filmový festival,“ směje se Táňa. „Do ciziny jezdíme za teplem hlavně v zimě,“, dodává.

Půvabná herečka Ester Geislerová by si jednou ráda splnila svůj dětský sen a ráda by procestovala Irsko. “Miluju knížky Jane Austin, mám ráda déšť a romantiku, přírodu, zelený skotsky kopce a na nich ovce. Chodila jsem na angličtinu do Bell school, kde nás učili “british english”, tak jsem si v dětství vytvořila takovou romantickou představu o Anglii a od té doby se tam strašně chci podívat,“ říká Ester. Její vysněný výlet musí ještě chvíli počkat, čeká jí totiž už v červnu náročná sportovní výzva. Na pomoc dětskému domovu Tuchlov pojedou se skupinou lidí, kde budou mimo jiné také lidi z La Putyky, na kole k Baltu.

„Projekt se jmenuje Cesta k Baltu. Jde o pozitivní motivaci dětí. Za týden musíme ujet k Baltu. Doufám, že zpátky už pojedeme v autě,“ prozradila charismatická herečka. „Na štěstí budeme mít komfort a za námi pojede vůz s věcmi, takže nemusíme mít na zádech krosny apod. Musím začít hodně trénovat a taky hlavně zvykat tělo, konkrétně zadek. Bude to rozhodně výzva, ale takové mám ráda,“.

Ester Geislerovou čeká pracovně náročné období, chystá se totiž premiéra filmu, ve kterém hraje jednu z hlavních rolí, dále připravuje se svou dlouholetou kamarádkou a návrhářkou Josefínou Bakošovou nový projekt a také ji čeká křest knížky o rozchodových větách. „S Josefínou chystáme autourskou kolekci nočních košilo-šatů, budou to takové ty dlouhé až na zem, pohodlné a z kvalitního materiálu. Naše představa je, že se budou moci nosit i na ven, nechceme z nich udělat jen noční oděv.” popisuje společnou vizi krásná Ester.

Na představení novinky Tullamore Dew Rum Cask se objevil i velký milovník irské whiskey herec a tanečník Míra Nosek. „Koupil jsem si byt, takže řeším hypotéku. Už jsem chtěl mít něco svého, v podstatě od rozvodu. Jinak teď zkouším pro divadlo Ungelt na letní scénu, takže budu mít pracovní léto. Potřebuji makat, když mám teď tu hypotéku,“ směje se Míra. „Ale udělám si krátké volno, těším se na 13 dní pojedeme na Bali, už po sedmé...a také se chystám s Martinem Písaříkem na týden na loď. Budeme brázdit chorvatské břehy,“, dodává Nosek.

Autor: mk

Diskuze