Michal Viewegh
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Viewegh prozradil, jakou pálku platí na dcery. Prý jim to nestačí

Ani čtyři roky od rozvodu zřejmě nestačí na to, aby se rodinné vztahy urovnaly. Spisovatel Michal Viewegh (57) nyní prozradil, kolik platí alimenty na své dvě dcery. Jak sám uvádí na sociální síti, prý jim to s jeho exmanželkou Veronikou nestačí. Nutno však podotknout, že o drobné se opravdu nejedná.

4 fotky
Michal Viewegh žije s o šestnáct let mladší Monikou. Ta o něj jezdila pečovat, jelikož měl zdravotní problémy. V minulosti mu totiž praskla aorta a on od té doby bojuje s výpadky paměti. Jejich vztah je harmonie. S kým to ale harmonie zřejmě není, je exmanželka Veronika. Právě do té nedávno rýpnul na svém facebookovém profilu, kde se svěřil s tím, jak moc velké alimenty platí. Podle jeho slov ale dcerám ani manželce nestačí.

„Dneska jsem se od svých dvou dospívajících dcer šokovaně dozvěděl, že ani 45 tisíc korun, které každý měsíc posílám dle rozhodnutí soudu své drahé exmanželce, nestačí v egyptském letovisku na to, aby dvě mladičké české turistky mohly během týdenní dovolené byť jen jednou jedenkrát zavolat svému nervóznímu otci do Čech,“ stěžuje si v nadsázce Viewegh na sociální síti.

Chtěl prý jen ujistit, že jsou všichni v pořádku. „A dokonce prý 45 tisíc českých korun nestačí v Egyptě ani na poslání jedné jediné textové zprávy (poslat lze údajně jenom jeden email ihned po příletu). Konečně chápu, proč mají v Egyptě pořád ty protivládní demonstrace,“ pokračuje spisovatel.

Na dcery měl tendenci se urazit a nepromluvit s nimi ani slovo, jelikož se mu z dovolené téměř neozvaly, ale nakonec jim odpustil. „Pozval jsem je včera na drahý oběd do říčanské restaurace a zítra s nimi odjíždím na týden do Krkonoš. Láska z nás dělá idioty - a tak to má být!“ napsal na svůj Facebok Viewegh, který chce být zkrátka nad věcí.

Autor: Han

Diskuze