Pomsta zloději
Zdroj: YouTube.com
No fuj!

VIDEO: Zloděj kradl od dveří domu poštovní zásilky! Neuhádnete, jakou pomstu si na něj muž vymyslel

11. 10. 2018

Tom Mabe už delší dobu řešil docela velký problém. Od vchodových dveří mu mizely balíčky, které tam nechával pošťák. On ale zjistil, kdo za tím vězí a zloději se krutě pomstil!

Tom Mabe je známý internetový vtipálek, který je známý tím, že vymýšlí různé chytáky a vytváří pasti na nic netušící oběti. Tzv. pranky ho na internetu proslavily, ale tentokrát přišel s něčím, co považoval za skutečný osobní problém a hodlal to vyřešit stylem, který je jemu příznačný.

Tomovi se již delší dobu od vchodových dveří jeho domu ztrácely balíčky, které si poslíčkem nechával přivézt. Než si stihl sám zásilky všimnout, přišel drzý zloděj a balíček si bez nějakého většího ostychu prachsprostě vzal. Tomovi však došla trpělivost a připravil si na zlodějíčka pěknou pomstu.

Tom ale nebyl jediný, koho muž v okolí obíral o jeho věci. Proto to chtělo řešení opravdu radikální, aby zloděj pochopil, s kým má tu čest. Muž mu proto připravil jeden balíček vlastní výroby. V něm ale nebyly žádné cenné předměty,nýbrž pouze hromada výkalů. Aby to ale neměl zloděj v balíčku jen tka nutně naservírované, Tom to zařídil tak, aby balíček čtyřicet vteřin po tom, co se ho zloděj dotkne a stihne si ho odnést do auta, explodoval! Vy se teď můžete díky skryté kameře podívat, jestli se Tomovi s jeho pomstou zadařilo, jak chtěl...

Autor: bin

Diskuze