Cherisse Mulzac - 1
Zdroj: Profimedia
Překvapení

VIDEO: Žena si v bytě na zdi všimla lepkavé látky. Co se skrývalo ve stropě, ji šokovalo!

Pokud si na zdech v bytě všimnete zvláštní látky, která kape ze stropu, buďte si jistí, že v něm následně objevíte velké překvapení. Tato žena z newyorské čtvrti East Flatbush by o tom mohla vyprávět...

Cherisse Mulzac si před rokem začala všímat toho, že je v jejím bytě hodně včel, ale nijak zvlášť nad tím nepřemýšlela. Pak si ale všimla podivných a lepkavých látek, které visely po stěnách, a uvědomila si, že to jsou kousky medu.

Samozřejmě tedy zavolala včelaře, ale nejspíš neočekávala, co bude následovat. Neuvěřitelné záběry na videu ukazují včelaře Mickeyho Hegedusa, který ve stropě ženina domu našel přibližně 35 000 včel.

Podle Mickeyho byly včely ve stropě asi dva roky. „Byl to velký šok. Už dlouho jsem nic takového neviděl,“ řekl včelař pro britský deník Metro. Následně převezl včely do svého domova v Brooklynu v New Yorku, kde je má v úlech ve své zahradě. Jejich nový domov musel být více než dvě míle daleko od bytu Cherisse, aby se ujistili, že se včely již nevrátí...NEPŘEHLÉDNĚTE:

8 věcí, které o představitelce Skyler z Ulice rozhodně nevíte!

ZKAŽENÁ KLAPKA z Ordinace: Tak tohle (ne)vyšlo, zfetovaného Máru málem vyklopili!

 

Autor: niž

Diskuze