Zsuzsi Hussla - 1
Zdroj: Profimedia
Krása, nebo hazard?

VIDEO: Žena provozovala pole dance i v 8. měsíci těhotenství! Zásadně jí to ovlivnilo porod

Ani těhotenství nezabránilo Američance jménem Zsuzsi Hussla, aby se vzdala svého oblíbeného pole dance, který provozovala i během 8. měsíce těhotenství. Jak taková činnost ovlivnila její porod?

6 fotek
Zsuzsi Hussla z Kalifornie je zapálená tanečnice, která miluje pohyb nadevše. Nevzdala se ho ani v 8. měsíci těhotenství, kdy se kroutila u tyče jako had a dělala pohyby, které by mnohé dívky nedokázaly udělat ani v normálním stavu, natož v těhotenství.

„Bylo to obtížnější než předtím. Není lehké se vyhoupnout nahoru, když máte větší bříško, ale zvládla jsem to a bavilo mě to. Byla jsem v pořádku, takže jsem se mohla hýbat bez problémů. Lékař mi to nezakázal,“ vysvětlila dle webu OnaDnes.cz Zsuzsi všem, kteří se do ní naváželi, že škodí svému nenarozenému miminku.

Právě pole dance prý ovlivnil i její těhotenství. Zsuzsi je přesvědčená, že díky tanci měla naprosto pohodový a krátký porod. „Určitě se ještě teď najde spousta lidí, kteří mě za to odsoudí, ale je to jen jejich názor a pohled na věc. Za mě mohu říct, že jsem díky pole dance měla opravdu pohodový porod a rodila jsem rychle,“ doplnila.

Autor: niž

Diskuze