Karli Butler - 1
Zdroj: Profimedia
Všechno zlé je pro něco dobré

SILNÝ PŘÍBĚH: Přežila útok kyselinou! Nebudete věřit, co po 10 letech na veřejnosti pronesla

Občas člověk potřebuje pořádný kopanec od života, aby začal skutečně žít. Přesvědčila se o tom Karli Butler, které neznámá žena polila tělo a obličej kyselinou. Nyní, po 10 letech, je Karli za svoje jizvy vděčná.

Když bylo Karli 23 let, napadla ji na ulici neznámá žena a vychrstla na ni kyselinu. Nebohá dívka bojovala v nemocnici o život, měla popáleniny 3. stupně na 30 % těla a 70 % popálenin zanechalo jizvy. Nyní je jí 33 let a vyrostla z ní sebevědomá žena, která našla nový životní cíl – pomáhat ženám a dívkám se stejným osudem.

Útok kyselinou pro ni byl velice složitý, Karli strávila kvůli rozsáhlosti zranění šest a půl týdne v nemocnici na jednotce intenzivní péče a musela podstoupit mnoho chirurgických zákroků, včetně několika plastik obličeje. Dříve jí prý hodně záleželo na fyzickém vzhledu, po útoku se ale její pohled radikálně změnil.„Miluji své jizvy. Nikdy bych to nechtěla změnit,” šokuje. Jizvy jí totiž pomohly prozřít, co je v životě skutečně důležité. Před útokem totiž žila život, o jakém spousta žen tajně sní – byla krásná, mladá, měla dobrou práci a vydělávala spoustu peněz.

V současnosti Karli pracuje jako sociální pracovnice pro mladé ženy a má čtyřletého syna. Na stránkách www.burnedbeauty.com se se světem dělí o svůj životní příběh. „Děkuji za všechno, děkuji za moje jizvy, děkuji za to trauma, které mi pomohlo zjistit, kdo vlastně jsem. Děkuji za moji rodinu a moje přátelé a za tento život.”

Autor: mak

Diskuze