Prásk.tv

Video z ložnice! Takhle Kopřivová sváděla Jágra, teď má v posteli modela

Teprve nedávno Veronika Kopřivová (28) přiznala, že už není přítelkyní Jaromíra Jágra (47). Vrabci na střeše si o tom cvrlikali už před rokem. Fakt, že si ihned po rozchodu našla modela Miroslava Dubovického (27), tomu nahrává. Zpočátku svůj vztah tajili, ale nyní se Dubovický, zdá se, přestal stydět. Zveřejnil totiž video, jak s ním Veronika laškuje v ložnici. A to pouze v košili.

13 fotek
Veronika Kopřivová si užívá léto plnými doušky a nad rozchodem s Jaromírem Jágrem rozhodně nesmutní. Po boku má totiž sličného modela Miroslava Dubovického. Kromě milostného dobrodružství jí s radostí propaguje její e-shop, takže volba partnera to byla bezesporu chytrá.

V současné době spolu tráví dovolenou ve slunném Španělsku, kde si užívají sladké nicnedělání. Oba se konečně osmělili a společné chvíle dávají na sociální sítě. Naposledy Dubovický zveřejnil video, jak za ním Veronika vchází svůdně do ložnice. Oblečená je spoře. Ladné křivky jí zahalují jen košilové šaty, pod kterými možná nemá vůbec nic.

Zatímco dříve takhle sváděla hokejového boha Jaromíra Jágra, nyní pohyby koketuje s Miroslavem, který je z ní zjevně úplně paf. Veronika zkrátka ví, jak na to.

Autor: Han

Diskuze