Youtuberka ukázala kamarádovi vagínu
Zdroj: YouTube.com
Wooow!

VIDEO: Youtuberka ukázala gayovi svoji vagínu, protože nikdy žádnou neviděl! Jeho reakce vás dostane

Youtuberka Arielle Scarcella se rozhodla, svému homosexuálnímu kolegovi ukáže intimní partie. Gay je totiž naživo nikdy předtím neviděl! Jeho první dojmy jsou velmi emotivní.

Dva Youtubeři se rozhodli pro natočení ne zrovna typického videa. Každý točí nějaký "HAUL", "ASK" a další koncepty, které jsou již každému na Youtube známé. Homosexuální Youtuber Riyadh K se rozhodl natočit s Youtuberkou Arielle méně tradiční typ videa.

Riyadh K totiž jako gay v životě neviděl ženské pohlaví jinde než v médiích, nebo na internetu. Rozhodl se to proto změnit a domluvit se s kamarádkou, která je sama lesbička, tudíž se před ní zas tak moc nestyděla.

Ve videu je vidět, jak před ním odvážná dívka roztáhla nohy a chlapci div nevypadly oči z důlku! Byl skutečně fascinován. Nabízíc se otázka, jestli Arielle také nikdy neviděla naživo pánské přirození, jestli natočí to samé video, kde se obnaží zase Riyadh. Podívejte se na celou reakci. Je zajímavé sledovat, jak to vypadá, když gay poprvé vidí dámské intimní partie.

Autor: bin

Diskuze