O co jde?

VIDEO: Xindl X má tajemství! Týká se jeho nové desky

Plno návštěvníků, dobrá živá hudba a esa české hudební a seriálové scény. Takhle nějak vypadal Den s Novou, který si televize Nova připravila pro své fanoušky. Jedním z účinkujících byl i Xindl-X. Frontman Ondra přijel s rodinou a naznačil, co bude na nové desce. Na co se mohou posluchači těšit?

Oblíbený zpěvák Ondřej Ládek byl jedním z hlavních účinkujících na Dni s Novou. Na akci přijela frontmana kapely Xindl X podpořit manželka Monika s dětmi.

Davy fanoušků však zatím zpěváka nepřekvapily, úmyslně se schovával v zákulisí a čekal "až to vypukne". "Uvidíme co bude, až vylezu ven. To je vždycky takovej ten moment překvapení, jak se člověk schovává v tom backstagi, pak vyleze ven a zjistí, jestli tam jsou nějaký lidi nebo ne, tak třeba někdo přijde dneska," řekl Ondra.Nedávno skončilo léto, tak jak vlastně zpěvák relaxuje. Má na to vůbec čas? "Moje práce je pro mě koníčkem. Takže relativně to bylo takový odpočinkový léto, akorát během odpočívání jsem odehrál asi 60 koncertů a natočit s kapelou nějakejch pět novejch písniček na příští desku. Takže vlastně moc toho volnýho času tam nebylo".

Xindl X prozradil i něco k nové desce. Původně se mělo jednat jen o "best of" z celé tvorby kapely a natočit pár nových písniček. Je dobře, že z tohoto nápadu sešlo, protože plány nabraly zcela nový směr. "Už jich máme natočenejch pět a dalších pět máme připravenejch, takže já si myslím, že asi nezůstaneme jen u best of desky," prozradil Ondra.

Koho si Xindl X přizval ke spolupráci na desce, je zatím tajné. Avšak už teď je jisté, že na desce budou minimálně třemi duety.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pokérovaný Ali z Malých lásek: Prozradil tajemství svých tetování. Je to zločin?

GENIÁLNÍ! Musíš být bastard! Radí Kopečnému Dejdar. To, co nastalo, nikdo nečekal

Autor: Nova.cz

Diskuze