Letní pohoda

VIDEO: Už je také zpěvačka! Táňa Vilhelmová nazpívala s Vojtou Dykem milostný duet

Životní partneři, herečka Tatiana Vilhelmová a zpěvák a herec Vojta Dyk, nazpívali a nahráli milostný duet Májová. Uspějí s ním v českém showbyznysu?

Na počátku všeho byla písnička. Milostný duet Májová, který si životní partneři, herečka Tatiana Vilhelmová a zpěvák a herec Vojta Dyk nahráli a natočili jen tak, z lásky a pro sebe. Nicméně…

"Když jsem si ráno prohlížel internet, vyjely na mne samé negativní zprávy, a to včetně sportovní rubriky. Tak jsme si řekli, že by bylo dobré, aby na nás vykouklo něco pozitivního… proto píseň, a proto klip. Abychom si všichni uvědomili, o čem ten první máj vlastně je," říká Vojtěch Dyk. "Aby se lidi místo na střety anarchistů s fašisty měli možnost kouknout na střet jazyků a zamilovaných pohledů."

"Abychom se po rozkvetlé louce neproháněli jen my, vyzvali jsme kamarády, jestli by společně s námi ten klip nevytvořili. A spustila se doslova lavina," přidává se Táňa Vilhelmová. "Došlo nám, že všichni toužíme slyšet o krásách světa. Nejen o katastrofách. Dost bylo špatných zpráv! A kdy jindy začít, než na prvního máje… na lásky čas. Takže díky všem účinkujícím! Peace and Love," dodává Táňa.

Líbí se vám jejich společný počin?

Autor: pul

Diskuze