Strie
Zdroj: YouTube.com
Skutečně funguje!

NÁVOD: Jak se snadno zbavit strií na břiše? Stačí smíchat jen dvě obyčejné věci!

Snahu o pěkný vzhled dokáže občas zmařit i sama příroda. Jedním z častých problémů, se kterými se potýká mnoho lidí, jsou strie. Předcházet jejich tvorbě se dá velmi těžko a přírodě bohužel poručit nejde. Co si se striemi počít, když už se vám na těle objevily? Přečtěte si účinný návod!

S malými nafialovělými jizvičkami zejména na břiše, stehnech, hýždích či prsou už se setkali mnozí lidé, zejména pak ženy. Kůže je sice elastická a roste s námi od samého počátku, někdy se ale právě díky tomu potýká s problémy. Většina si tvorbu strií spojuje jen s rychlým zvýšením váhy, ať už kvůli těhotenství nebo obyčejnému přibírání na váze. Tvořit se však mohou i kvůli jejich dědičnosti nebo z důvodu hormonálních změn.

Ačkoli se dá v jistých případech striím předcházet, podaří se to jen málokomu. V dnešní době už je možné jejich odstranění laserem, což má ovšem několik háčků. Tím prvním jsou finance, protože nejde zrovna o nenákladný zákrok. Dalšími jsou pak vedlejší účinky a konečný výsledek. Laserový způsob odstranění totiž může mít i dopad na vaše zdraví. A kdo vám zaručí, že se to skutečně povede?

Na strie však můžete zkusit i méně finančně a zdravotně náročné procedury. Jednou takovou je tento jednoduchý recept, který si můžete zkusit v pohodlí domova. Budete přitom potřebovat pouze dvě suroviny, čerstvé aloe vera a kokosový olej. Obě vložíte společně do hrnce a povaříte. Až aloe zhnědne, máte hotovo. Vzniklou směsí pak potřete problémová místa se striemi a nechte působit 8–10 hodin. Strií se tak zbavíte snadno, rychle a bezpečně!

Podívejte se na video a naučte se, jak se striemi zatočit!

Autor: ryn

Diskuze