Střelba ve škole na Floridě
Zdroj: Profimedia
Z toho mrazí

VIDEO: Točila chvíle hrůzy během vražedného masakru na floridské škole! Důkazy o střelbě, ze kterých mrazí

Ve středu 14. února krátce před koncem vyučování zaútočil devatenáctiletý Nikolas Cruz na studenty střední školy v Parklandu v jižní Floridě. Střelbu nepřežilo 17 lidí a nejméně 13 zůstalo zraněných. Útočníka naštěstí policisté ihned po incidentu zadrželi. Kdo je Nikolas Cruz?

6 fotek
Devatenáctiletý mladík byl dříve studentem školy, kterou si vybral pro své vražedné úmysly, ale byl vyloučen. Policie zjistila, že Nikolas byl problémový student, miloval zbraně a sociální sítě měl plné zbraní, výhružek a fotek mrtvých zvířat, které sám usmrtil.

Podezřelý střelec měl podle agentury AP nejméně jednu samonabíjecí útočnou pušku AR-15 a několik zásobníků. 12 obětí zemřelo přímo ve škole, dvě venku u školy a další dva lidé podlehli svým zraněním v nemocnici. Útočník pronikl do školy v plynové masce a u sebe měl pušku, střelivo a kouřové granáty. Následně zpustil požární poplach, který vyhnal studenty a učitele ze tříd. Pak do nich začal střílet!

Všichni se dali na úprk a řada studentů se schovala a uzamkla ve svých třídách ve strachu z další střelby. Mezitím kontaktovali své rodiny skrze mobilní telefony a někteří dokonce i okamžiky hrůzy natáčeli. Jako například tahle studentka, která kromě svých vyděšených spolužáků natočila i notebook, na kterém jsou vidět tři díry po kulkách.

 

Autor: bin

Diskuze