Miley Cyrus
Zdroj: isifa.com
Sex nebo sexy?

Video: Takhle končí dětské idoly... Miley Cyrus předvedla na MTV sex na pódiu!

Aktualizováno 27.8. 2013 18:54

Drogy, sexuální aféry a vulgární vystoupení. Komentáře na sociálních sítích, které tvrdí, že se americká zpěvačka a herečka Miley Cyrus (20) chová jako štětka, nejsou tak úplně mimo... Názorně to předvedla při udílení cen stanice MTV.

Jakoby si všechny světové zpěvačky začaly myslet, že bez vystoupení s náznaky pornografie nemohou v showbyznysu uspět. S otevřenou sexualitou na pódiu začala Madonna. Tehdy to bylo něco nového, neokoukaného a americká hvězda s tím slavila neuvěřitelné úspěchy.

Po Madonně přišla její nepovedená kopie Britney Spears, potom Lady Gaga, Rihanna... Už těch zpěvaček, které žijí hlavně z odhalování svého těla a náznaků sexu na pódiu, začalo být nějak moc. Není náhodou, že největší úspěchy slaví Adele, která to vzala za úplně jiný konec a soustředí se hlavně na hudbu.

Toho si ale asi nevšimla Miley Cyrus, která se jednoduše rozhodla, že bude kopírovat všechny výše jmenované zpěvačky. Tak trochu si hraje na Rihannu, ale prostě není tak dobrá ani hezká. Ve výsledku potom vznikají bizarní vystoupení, která jsou pro některé její bývalé fanoušky jen a jen trapná.

Móda z MTV Video Music Awards: Šokovaly Miley a Lady Gaga, bodovaly Selena a Taylor Swift!
GALERIE: Svět si utahuje z vystoupení Miley Cyrus na VMAs

Americký zpěvák Robin Thicke (36), který Miley při předávání cen MTV rád přispěl, se k ní ochotně přidal a zatímco se zpěvačka předklonila a vyplazovala svůj dlouhý jazyk, tak ji zezadu jakoby dělal dobře. Cyrus, která pobíhala před davy fanoušků jen v bikinách, při tom požitkářsky kroutila zadečkem. Měl to být vrchol jejího vystoupení. Jak je ale vidět, ne u každého to mělo úspěch. Moderátorka udílení cen VMA´s 2013 musela být totiž za každou cenu středem pozornosti...

Záznam z předávání VMA´s můžete sledovat na česko-slovenské verzi MTV hned třikrát.. 27. 8. ve 22:50, 28. 8. ve 12:05 a 29. 8. v 18:30.

Podívejte se na video z vystoupení:

MRKNI NA TO! Nový žhavý tanec, kterému propadly i celebrity
Nový elegantní hit: odhalený pupík
Bacha! Tohle není sexy! (I když myslíš, že ano)
MÓDNÍ POLICIE: Prezidentská rodina na svatbě Kerndlové! Černobílý nevkus!

Autor: pul

Diskuze