Bílá čára kolem planety
Zdroj: YouTube.com
Není to, jak se zdá

VIDEO: Tajemná bílá čára kolem Země vyděsila lidstvo! Co znamená?

Kolem Země se objevila záhadná bílá čára... Dokonce je vidět i na Google Earth. Co pro lidstvo znamená? Tyler Glockner natočil video, ve kterém chtěl své příznivce na YouTube seznámit s novou konspirační teorií. jenže to mělo jeden háček!

Google Earth používá v dnešní době mnoho lidí. A právě dost z nich si všimlo podivného bílého výjevu kolem země. Na první pohled to vypadá jako bílá čára vytvořená z páry a dalších plynů vyskytujících se v zemské atmosféře, kterou mohlo vytvořit letící letadlo. Ale skutečnost je možná děsivější.

Alespoň tuto teorii rozvedl Tyler Glockner, známý Youtuber. Podle něj má čára přes 20 tisíc kilometrů, a tak jen těžko může být jen pozůstatkem letícího letadla. To by totiž muselo letět velmi dlouhý čas bez změny kurzu, což v tomto případě je prakticky nereálné. Jenže dříve, než začal Tyler rozvíjet své teorie, lidé ho uzemnili.

Je to jasný podvod! Proč? Země s bílou čárou při bližším prozkoumání není výplod satelitního snímku, ale uměle vytvořený obrázek, který najdete v Google Earth. Dokonce se údajně nejedná jen o jednu fotku z GE, ale o více poskládaných fotek dohromady.

Autor: bin

Diskuze