Sophie Michelle - 1
Zdroj: Twitter
Její metoda skutečně funguje

VIDEO: Studentka vydělává miliony ročně! Její byznys začal nádorem na mozku

Rodinu Sophie Michelle (21) před časem potkala krutá rána. Jejímu staršímu bratrovi našli lékaři nádor na mozku. Kvůli starostem tak upadla do depresí, ze kterých se poté sama dostala zázračnou metodou. Na té dnes vydělává miliony!

5 fotek
Sophii Michelle se před třemi lety obrátil život vzhůru nohama. Dozvěděla se totiž, že jejímu bratrovi lékaři diagnostikovali nádor na mozku. Kvůli tomu se pak trápila a utápěla v depresích, a tak jí napadlo místo návštěvy psychologa najít jiný způsob, jak z toho ven.

Sophie se rozhodla, že si sama od depresí pomůže, a tak hledala na internetu, jak to udělat. A objevila populární metodu ASMR (Autonomous Sensory Meridian Response), v překladu znějící jako samostatná smyslově meridiánová reakce. Ta funguje na principu mravenčení v hlavě okolo krční páteře a také má relaxační a často i spánek navozující účinky.

Když metodu sama vyzkoušela a zjistila, že funguje, řekla si, že by ji chtěla šířit dál. A povedlo se! Sophie si totiž založila vlastní youtube kanál, na kterém prezentuje tyto metody. A i když začátky byly složité, nakonec se s metodou ASMR dočkala úspěchu a reklama z videí jí podle The Lad Bible vydělá bezmála 2 miliony korun.

Autor: bin

Diskuze