To se trochu nepovedlo

VIDEO: Robinsonka Zina málem usekla mačetou hlavu soutěžící!

Už v pondělí večer odstartuje na Nově premiérová řada reality show Robinsonův ostrov s devatenácti novými soutěžícími, kteří jsou odhodlaní udělat vše pro výhru 2 500 000 Kč a titul Robinson 2018.

4 fotky
Mezi soutěžícími je také osmatřicetiletá telefonní operátorka Zina Šímová z Litvínova, která miluje nebezpečí a extrém. „Nerada bych se kvůli svému zdravotnímu stavu stavěla do pozice nemocné chudinky. V životě už jsem spadla na samé dno, takže mě nemůže jen tak něco překvapit. Baví mě nevědět, co bude.“

Zina se popisuje jako neřízená střela, za nic se nestydí a na ostrově přežije, protože je zvláštní a jedinečná. „Vím, že fyzicky nikoho neporazím, ale v mluvení na mě nikdo nemá. Mám nakažlivě veselou náladu, a kdo mě pozná, už nikdy nezapomene.“ Na Zinu určitě nezapomene ani Terry, které na ostrově málem usekla hlavu mačetou. „Chtěla jsem pomoct Zině se sekáním mačetou, měla totiž obráceně ostří. A málem mi usekla hlavu.“ Celou situaci najdete ve videu.

O SHOW ROBINSONŮV OSTROV

Z více než šesti tisíc přihlášených zájemců odletěla na izolovaný filipínský ostrov skupina devatenácti Čechů, aby bojovala o pohádkovou finanční výhru ve výši 2 500 000 Kč a splnění snu - stát se českým Robinsonem. Soutěžící čekají ve druhé řadě nové výzvy, náročnější úkoly i drsnější podmínky, ve kterých musí prokázat své odhodlání, vytrvalost, inteligenci, taktické uvažování a psychickou i fyzickou sílu. To vše jim zkomplikuje boj s nebezpečnou tropickou džunglí, silnými soupeři i nedostatkem potravy.

Devatenáct hráčů, devatenáct charakterů! Soutěžící zažijí dusno, intriky i velká spojenectví. Jsou odhodlaní, jsou připraveni na všechno. Mají své sny, naděje i strachy. Jeden z nich se stane Robinsonem 2018. Na začátku druhé řady jsou soutěžící nově rozděleni do dvou týmů – ženy a muži. Zda se rozdělí do smíšených kmenů, a jakým způsobem, nebo zůstanou rozděleni na muže a ženy, se diváci dozvědí v průběhu prvních dílů.

Vítejte v džungli vztahů! Robinsonův ostrov každé pondělí a středu večer na Nově!

 

Autor: bin

Diskuze