Cvaklá holka

VIDEO: Redaktorka Prásku vypadla z lodi a začala se topit. Neuvěříte, jaký svalovec ji zachránil!

Studená řeka, krásná reportérka a její zachránce v podobě jednoho z finalistů soutěže o nejkrásnějšího muže letošního roku 2016. Jak tohle dopadlo? P

12 fotek
Krása není jenom součástí ženského světa. A tak se stejně jako každoroční vyhlášení té nejpohlednější krásky, naše malá země dočká i vyhlášení toho nejkrásnějšího z řad mužských zástupců. Nejde však jen o krásu a vypracovaná těla, ale i o prokázání opravdu mužských schopností. A protože nejlepší je, vyzkoušet si tyhle věci přímo na vlastní kůži, vrhla se do akce i redaktorka.

Sebrala všechnu odvahu a s jedním s finalistů Muže roku 2016 Janem Cahou (28), sexy učitelem tělocviku, si vyzkoušela soutěž v jízdě na kánoi! Přesto, že se bojí vody, sympatický blonďák ji nenechal ve „štychu“. Celou dobu ji perfektně instruoval a s pomocí jeho mužné síly a správnou navigací dojeli oba k cíli dokonce jako vítězové!

Je vidět, že je to fešák s duší gentlemana – i když u břehu převrhl kánoi a společně s Niki se vykoupal v chladné řece. Ale že to nakonec bylo příjemné a osvěžující. Honza si pak ještě svoji spolujezdkyni vzal do náruče jako poděkování za její odvahu a pomoc. Podívejte se na celé video!

Autor: lor

Diskuze