Holčička skrývá hrůzu
Zdroj: YouTube.com
Operace je nadějí

VIDEO pro silné nátury: Dívka pod šaty musí ukrývat hrůzu, která jí trčí z těla!

Veronica Cominguez (14), která žije v městečku Iligan na Filipínách, se narodila s dvěma dalšími končetinami na hrudi a zvláštním útvarem v oblasti žaludku. Má v sobě totiž parazitické dvojče, které se v děloze správně nevyvinulo.

Školačka musí nyní výrůstky ukrývat pod šaty. "Když jsem byla malá, myslela jsem si, že je to jen noha. Ale jak jsem rostla, stále se to zvětšovalo," citoval portál MailOnline Veronicu, podle níž jsou údy, kterým musí stříhat i nehty, dost těžké a omezují ji při pohybu.

Její matka Flora uvedla, že se v jejich rodině narodilo dost dvojčat. I ona si byla jistá, že na svět přivede dvě děti. Sice nemohla navštěvovat lékaře, ale tušila to. Dokonce oběma vybrala jména. Bohužel, Veroničin bratr, se nevyvinul správně.

Podle lékaře mohou být nepotřebné končetiny odstraněny jednoduchou operací. nezasahují totiž do životně důležitých funkcí. Veronice snad tedy svítá na lepší časy. Brzy by mohla odletět do sousedního Thajska, kde jí mají dvojče odoperovat. na operaci vybrali peníze obyvatelé její vesnice. Mluvčí radnice doufá, že po zákroku bude moci holčička opět vést normální a zdravý život.

Autor: mk

Diskuze