Drsný klip

VIDEO: Přítelkyni nadějného zpěváka srazilo auto! Poté spáchal sebevraždu

Talentovaný zpěvák Vojta Drahokoupil alias Vojta D přišel o svoji přítelkyni. Přejelo ji auto! A přesně to následně vedlo nešťastného mladíka k sebevraždě. Tak přesně taková scéna se odehrává v novém a skutečně drsném videoklipu, který nedávno spatřil světlo světa!

Kdo by to do něj řekl! Posluchačky jsou zamilované do jeho romantického vzhledu blond hezounka, ovšem teď jim mladý zpěvák Vojta Drahokoupil (21) alias Vojta D naservíroval pořádně drsný videoklip! V singlu Anděl tvýho světa totiž jeho přítelkyni, kterou hraje herečka Eva Burešová, přejede auto! A Vojta kvůli tomu nakonec spáchá sebevraždu skokem ze střechy! Co zpěváka k takhle drsné pointě klipu vedlo?


„Singl Anděl tvýho světa je o vztahu dvou lidi, kteří řeší zbytečnosti, a z drobností pak vyvstane hloupá hádka. Všichni víme, že takové situace mohou skončit špatně. Pak opravdu člověk zjistí, co měl. Až to ztratí,“ říká Vojta k tragické vyznění klipu, v němž se ukazuje v úplně jiném světle, než byli doposud zvyklí. A zatímco Evino přejetí luxusním vozem je dílem triků a počítačových kouzelníků, při natáčení „pádu“ ze střechy si Vojta zlomil chrupavku v lokti a skončil v nemocnici.


Kdo písničku napsal? „Písničku pro Vojtu napsal můj kamarád Braňo Jančich ze Slovenska, kterého Vojta nadchnul a rozhodl se ho se svoji agenturou zastupovat na Slovensku,“ říká Drahokoupilův producent Honza Gajdoš.  Tak co, líbí se vám videoklip ukazující stinnou stránku lidského života?
 

VAŠE PŘÍBĚHY: Viděla jsem svoji kamarádku umřít!
VAŠE PŘÍBĚHY: Přežila jsem svou smrt!

Autor: bin

Diskuze