Porod před celým světem

Video porodu roku: Robbie Williams zpívá, manželka tlačí a kříčí, ať je ticho!

Zpěvák Robbie Williams (40) nechal natočit celý porod svého syna na video a vše zveřejnil. On i jeho manželka se chovali hezky řečeno nestandardně.

5 fotek
Bývalý člen nejslavnjšího boybandu Take That a poté velmi úspěšný sólový zpěvák Robbie Williams si je dobře vědom, že s miliony fanoušků po celém světě není soukromou osobou. Takže než aby se ukrýval před paparazzi a utíkal před nimi, radši všechno kolem svého života natáčí sám. A to i tak intimní moment, jako je porod jeho manželky.

Williamsovi již mají malou Theodoru, nyní krásná Ayda (35) a Robbie oslavili narození chlapce. Celý pobyt v nemocnici i porod fotili a natáčeli na videa. Ty postupně vkládali na internet, takže vznikl jakýsi on-line přenos. Na závěr poděkovali fanouškům, že celou dobu byli s nimi.

Jak to celé probíhalo? Když americké televizní hvězdě Aydě začaly stahy, snažil se jí Robbie rozptýlit. Začal pouštěním hudby z laptopu a maminka předvedla sexy tanec. To můžete vidět na našem videu jako první část.

Poté zpíval a tančil Robbie a pár se postupně přesouval na porodní sál. Robbie byl ze zpívání a tance celkem znavený, což je vidět na druhé části videa.

Na sále odtekla plodová voda a Ayda začala v bolestech rodit. Robbie se ji snažil uklidnit a zpříjemnit tlačení zpěvem titulní písně z pohádky Frozen, což se ani trochu nesetkalo s úspěchem. Na videu můžete vidět, jak ho žena okřikla. "Sorry," odvětil suše zpěvák. No není roztomilý?

Autor: pul

Diskuze