Policista zbil svou dceru
Zdroj: YouTube.com
Pomáhat a chránit?

VIDEO: Policistu rozzuřila dcera kvůli problému ve škole. Kamera zachytila krutou výchovnou metodu!

15. 5. 2018

Bezpečnostní kamera zachytila důstojníka s jeho dcerou, která za ním přišla do práce. Když zjistil, jaké problémy ve škole má, rozhodl se jí dát pořádnou lekci!

Na kameře je vidět, jak policejní důstojník několikrát uhodil svoji dceru páskem přes obličej a nemilosrdně ji tahá za vlasy. A to vše kvůli tomu, že se údajně nechovala uctivě ke svému učiteli.

V místnosti v tu chvíli byli další dva lidé, kteří dělali, jako by zrovna nebyli svědky krutého zacházení. Strach z důstojníka jim patrně nedovolil zasáhnout, nebo to byli zkrátka naprostí ignoranti. Toho, jak muž ale křičí a týrá svou dceru, si nešlo nevšimnout.

Po zveřejnění záběrů byl důstojník propuštěn a nyní čelí obvinění z týrání dítěte. Dívka sice neutrpěla žádná poranění, ale to, co nahrála kamera, mluví jasně. Podle agentury CBS Local se ale policista možná do práce nakonec vrátí. Musí však začít sekat latinu a nesmí se dopustit nejen trestního činu, ale ani přestupku. To, co se stalo v kanceláři, když za nim přišla dcera, uvidíte tady!

Autor: bin

Diskuze