Zdrcující pohled

Šílené záběry zachycují okamžik vražedného výbuchu v Manchesteru! VIDEO děsí celý svět

Video jedné z dívek, která byla na koncertě Ariany Grande (23) zachycuje šílený výbuch a obrovskou paniku, která následovala. Tyhle záběry vyděsily celý svět.

Po pondělním zpěvačky Ariany Grande se stalo obrovské neštěstí, na které nikdo jen tak nezapomene. Po skončení jejího koncertu odpálil Salman Abedi hřebíkovou bombu, která má oproti klasickým výbušninám daleko více devastující následky. Tento atentát si vyžádal přes 20 životů, mezi kterými byly především ty dětské.

Tak jako se objevují další a další nové informace o atentátníkovi, tak se objevují další a další autentické záběry, které se podařilo natočit návštěvníkům koncertu. Nutno podotknout, že jsou to záběry velmi smutné. Následující video natočila dívka, které se o něj následně podělila se světem.

Na videu, které šokovalo celý svět je slyšet výbuch a zachycena následná panika všech lidí v sále. Na videu sice není vidět žádná krev ani nic podobného, nicméně je to hodně nepříjemný pohled i pro otrlejší povahy. Z videa je totiž cítit obrovská zoufalost, strach a beznaděj.

Autor: mic

Diskuze